Маурисио Почетино: Играчите на Челси се научиха да се разбират
Breaking News | 2024-03-01 | 21:04:19

Маурисио Почетино вярва, че неговите играчи на Челси са се научили да се „разбират“ след това, което той нарече най-трудната седмица от мандата си на Стамфорд Бридж.

Поражението от Ливърпул в продълженията във финала на Carabao Cup миналата неделя отказа на младия му отбор, който е 11-ти във Висшата лига, шанса да спечели сребърна купа в сезона, който досега беше изпитателен.

Те след това бяха изплашени от Лийдс от Чемпиъншип в сряда, изисквайки гол в последната минута от Конър Галахър, за да спечелят до четвъртфиналите на Купата на Англия, след като изоставаха рано и след това бяха приковани към 2-2 през второто полувреме.

Новини за седем играчи на Челси преди нашето пътуване до Брентфорд. ⬇️

— ФК Челси (@ChelseaFC) 1 март 2024 г.

Има много критики относно естеството на загуба на Уембли, идваща след като отборът пропусна множество шансове през редовното време и не успя да спечели срещу контузен от страна на Ливърпул и включващ четирима неопитни възпитаници на академията до края на мача.

Почетино беше попита дали последиците от това поражение са му довели до най-трудния период на работа, откакто пое управлението през юли миналата година.